23948sdkhjf
Log ind eller opret et abonnement for at gemme artikler
Få adgang til alt indhold på Lastbil Magasinet
Ingen binding eller kortoplysninger krævet
Gælder kun personlig abonnement.
Annonce
Annonce

Nyt firma holder åbent hus lørdag

Annonce

"Staenklapper.dk" er navnet på et nyt firma, der handler med forskelligt udstyr til lastbiler. Firmaet holder åbent hus i morgen lørdag.

Son firmanavnet antydet, så er et af kerneprodukterne stænklapper. Vel at mærke ikke de helt almindelige af slagsen, men stænklapper designet efter kundens ønsker.

Annonce

"Staenklapper.dk" har desuden lavet en aftale med In-Truck i Padborg, der plysser lastbiler, om at fremvise forskellige produkter til plysning af førerhuset.

Annonce

Ved åbent hus arrangementet vises et par biler, der er plysset hos In-Truck, og man kan naturligvis også se lastbiler, der har fået monteret nogle smarte stænklapper.

Annonce

Der er åbent hus lørdag fra klokken 11 til 14 på firmaadressen Salbyvej 191 i Køge, hvor der også er plads til at stille sin lastbil.

Annonce
Annonce
Annonce Annonce
BREAKING
{{ article.headline }}
0.031|